Розширене засідання ради факультету ветеринарної медицини

На факультеті ветеринарної медицини відбулося розширене засідання ради за участі всіх НПП. Ключове питання порядку денного – висвітлення результатів профорієнтаційної роботи, проведеної співробітниками факультету у 2015–2016 н.р., та результатів вступної кампанії у 2016 році.

Члени Ради та НПП ФВМ заслухали звіти завідувачів кожної кафедри факультету щодо результатів проведеної профорієнтаційної роботи в цілому, і кожним викладачем зокрема.

Так, за результатами роботи співробітників кафедр:

• анатомії та гістології домашніх тварин імені П.О. Ковальського (завідувач – доцент Сторожук Василь Анатолійович) – нині на різних факультетах університету навчаються 17 осіб;
  • акушерства і біотехнології репродукції тваринництва (завідувач – доцент Власенко Світлана Анатоліївна) – 25;
  • ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни продуктів тваринництва та патологічної анатомії імені Й.С. Загаєвського (завідувач – доцент Хіцька Оксана Анатоліївна) – 21;
  • епізоотології та інфекційних хвороб (завідувач – професор Корнієнко Леонід Євгенович) – 18;
  • мікробіології та вірусології (завідувач – доцент Зоценко Володимир Миколайович – 13;
  • нормальної фізіології та патологічної фізіології тварин (завідувач – професор Ніщеменко Микола Прокопович) – 20;
  • паразитології та фармакології (в.о. завідувача – доцент Авраменко Наталія Володимирівна) – 19;
  • терапії та клінічної діагностики (завідувач – професор Головаха Володимир Іванович) – 28:
  • хірургії та хвороб дрібних домашніх тварин (завідувач – академік НААН Рубленко Михайло Васильович) – 19 осіб.

Член приймальної комісії БНАУвід ФВМ, доцент Антіпов Анатолій Анатолійович, презентував звіт про результати вступної кампанії 2016 року на ФВМ БНАУ з детальним його аналізом.

Декан факультету, доцент Івасенко Борис Петрович, дав об’єктивну оцінку щодо проведеної профорієнтаційної роботи співробітниками факультету в 2016 році. За її результатами прийнятий відповідний план заходів щодо підвищення ефективності профорієнтаційної роботи на наступний рік.