Розширене засідання Вченої ради

11 грудня відбулося розширене засідання Вченої ради університету, на якому було розглянуто ряд важливих питань, а саме:

1. Про реорганізацію структурних підрозділів університету.

2. Розгляд і затвердження Положення «Про відділ забезпечення якості освіти Білоцерківського національного аграрного університету».

3. Розгляд і затвердження Положення «Про відділ навчально-методичної та виховної роботи у Білоцерківському національному аграрному університеті».

4. Внесення змін до Положення «Про відділ маркетингу, ліцензування та акредитації у Білоцерківському національному аграрному університеті».

5. Внесення змін до Положення «Про відділ науково-дослідної та інноваційної діяльності у Білоцерківському національному аграрному університеті».

6. Про присвоєння звання «Почесний професор Білоцерківського національного аграрного університету».

7. Рекомендування навчальної та наукової літератури до видання.