Розширене засідання Вченої ради університету

Сьогодні, 25 серпня, відбулося розширене засідання Вченої ради університету, яке розпочалося з музичного привітання вокального ансамблю БНАУ зі святом Незалежності України.
Вченою радою розглянуто хід вступної кампанії 2020 року, обговорено особливості освітнього процесу в університеті в 2020-2021 навчальному році з урахуванням загрози епідемії коронавірусної інфекції та убезпечення студентів і колективу від інфікування. В зв’язку з цим прийнято ряд ухвальних рішень.
Вчена рада затвердила Положення «Про організацію і контроль позааудиторної самостійної роботи здобувачів вищої освіти в БНАУ» та Положення «Про індивідуальний графік відвідування занять здобувачами вищої освіти денної форми навчання у БНАУ».
Внесено зміни до організаційної структури БНАУ, а саме створено новий структурний підрозділ університету – кафедру мовної підготовки Міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру БНАУ та затверджено положення про її діяльність.
Вчена рада університету затвердила внесення змін у положення: «Про Міжнародний навчально-науковий інвестиційний центр БНАУ», «Про порядок заміщення посад (обрання і прийняття на роботу) науково-педагогічних (педагогічних) працівників БНАУ», а також до Правил прийому на навчання до Білоцерківського національного аграрного університету в 2020 році.
Вченою радою затверджено кандидатуру претендента на отримання іменної стипендії Верховної ради України для молодих учених – докторів наук – доктора сільськогосподарських наук, професора кафедри землеробства, агрохімії та ґрунтознавства Карпук Л.М.