Розширюємо міжнародний простір

 

Днями делегація Білоцерківського національного аграрного університету на чолі з ректором, академіком НААН Анатолієм Степановичем Даниленком відвідала з робочим візитом університет у місті Дебрецен, (Угорщина). У складі делегації – декани факультетів, проректор з навчально-виробничої діяльності та комплексного розвитку, директор навчально-виробничого центру та помічник ректора.

Члени делегації ознайомились з університетом, відвідали факультети та познайомились з колегами. Делегації було представлено змістовну презентацію про факультети та напрями освітньої і наукової діяльності, науково-дослідницькі лабораторії, проекти та програми. 

На сьогодні «University of Debrecen» є одним з найбільших установ вищої освіти в Угорщині. Він складається з п'ятнадцяти факультетів, організованих в 3 центри – сільськогосподарський центр, медичний центр і центр мистецтв, гуманітарних та природничих наук та налічує понад 20 тисяч студентів.

Після знайомства було проведено переговори з керівництвом університету щодо можливості співпраці між нашими закладами у майбутньому, і як результат – підписано Договір про співпрацю та намічено План дій щодо її розбудови.

Анатолій Степанович щиро подякував угорським колегам за теплий прийом та згоду до подальшої спільної роботи й запросив керівництво та колег університету завітати до нашого міста та відвідати Білоцерківський національний аграрний університет.