Save our planet – врятуйте нашу планету!

Це гасло на всі 100% відображає основну ідею екологічного челенджу, який має на меті  виховати у громадян дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Наразі акція триває серед навчальних закладів, де молодь своїм прикладом показує, що варто якнайшвидше розпочати "благородну справу".

Студенти Білоцерківського НАУ відповідально поставились до цієї місії та прийняли естафету від Національного університету державної фіскальної служби України.

Хлопці та дівчата прибирали територію, утилізуючи сміття, яке є джерелом забруднення навколишнього середовища.

Наші студенти передали естафету Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну, Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі, Національному Університету біоресурсів і природокористування.

Ми переконані, що спільними кроками можливо прищепити людству потребу підтримувати чистоту й комфорт у нашій спільній домівці – Україні.