Семінар "Академічне самоврядування в контексті забезпечення якості. Участь студентів"

Співробітники навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та виховної роботи і члени груп зі змісту і якості освіти Білоцерківського НАУ 3 вересня взяли участь у семінарі "Академічне самоврядування в контексті забезпечення якості. Участь студентів", який проводив Jiri Hejkrlik (заступник декана з питань якості і освіти факультету економіки і розвитку Чеського університету природничих наук Праги) у рамках українсько-чеського проєкту "Підтримка потенціалу університетської молоді України в освітній та науковій діяльності". Було розглянуто питання функціонування системи внутрішнього забезпечення якості освіти, підготовки звіту самоаналізу для проходження акредитації освітньої програми, складання опитувальників для студентів щодо оцінювання якості освітнього процесу та викладання.

Новікова В.В., канд. екон. наук кафедри інформаційних систем і технологій

Василенко О.І., інженер 1 кат. навчально-методичного відділу
моніторингу якості освіти та виховної роботи