Семінар "Дигіталізація у вищій освіті"

В рамках українсько-чеського проєкту "Підтримка потенціалу університетської молоді України в освітній та науковій діяльності" з 9 по 11 вересня в Білоцерківському НАУ відбувся семінар для НПП "Дигіталізація у вищій освіті" (робоча мова – англійська), орієнтований на теорію та методологію використання сучасних інформаційно-комунікаційних систем під час викладання. Ян Бєсєда (Head of National Centre for Distance Education, Centre for Higher Education Studies) розповів про основні принципи забезпечення студентоцетрованого навчання і критерії якості викладацького складу відповідно до європейських стандартів якості вищої освіти, а також поділився досвідом застосування таких інструментів, як Quizlet, Kahoot, Mentimeter, Socrative, Google Forms, Padlet для інтерактивного навчання.

Василенко О.І., інженер 1 кат. навчально-методичного відділу
моніторингу якості освіти та виховної роботи