Семінар «Французька мова – ключ до успіху у сучасному світі» у рамках тижня французької мови на факультеті права та лінгвістики

15 квітня на факультеті права та лінгвістики відбулося офіційне відкриття тижня французької мови. Студенти та викладачі взяли участь у семінарі "Французька мова - ключ до успіху у сучасному світі", де обговорювали перспективи та можливості стажування у франкомовних країнах, різноманітні проекти та співпрацю з французькими організаціями. У заході брав участь носій мови, викладач французької мови від асоціації ФОФУ Тома Гроньє, який розповів про співпрацю між нашим Університетом та організацією ФОФУ, а також про можливі спільні проекти у майбутньому. До семінару долучилися також випускники факультету права та лінгвістики, які вивчали французьку мову і зараз працюють з цією мовою, поділилися досвідом з вивчення та використання фрнацузької мови у реальному житті. Цікаво та пізнавально розпочався тиждень французької мови на факультеті! Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до французької культури!