Семінар науково-дослідної лабораторії прикладної лінгвістики «Сучасні форми самостійної роботи у процесі навчання майбутніх перекладачів з використанням інформаційно-комунікаційних технологій»

16 вересня викладачами кафедри романо-германської філології та перекладу було відкрито новий марафон методичних семінарів для науково-педагогічних працівників факультету права та лінгвістики. Перший семінар у новому навчальному році було вирішено присвятити проблемам самостійної роботи студентів у контексті сучасних реформ у системі освіти. Жвава дискусія розгорнулася навколо проблеми використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у самостійній роботі, що є ключовим моментом у змінах до процесу підготовки студентів до занять та інтегральним компонентом концепції освіти протягом життя, яка на сьогодні визначає вектор розвитку всіх освітніх процесів у сучасному європейському просторі. Вебінари, колоквіуми, проекти, навчальні кейси, нетворкінг, вікі, подкаст технології, мобільні додатки, смарт-технології… У поле зору науковців потрапили найсучасніші засоби формування компетентності у студентів у процесі самостійної роботи. Викладачі продемонстрували та обговорили основні особливості та принципи впровадження нових технологій в освітній процес, зокрема для студентів-філологів старших курсів.