Семінар-навчання з написання проектів для одержання грантів міжнародних організацій

З 22 по 24 березня 2017 року Управлінням молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації був проведений семінар-навчання з написання проектів для одержання грантів міжнародних організацій, на базі позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зміна» с. Пилиповичі, Бородянського району.

На захід були запрошені представники громадських організацій та вищих навчальних закладів населених пунктів Київської області, зокрема м. Бориспіль, м. Березань, м. Переяслав-Хмельницький, с.м.т. Рокитне, с. Погреби та інші.

Білу Церкву представили:

• БНАУ, а саме: асистент кафедри СПГ агробіотехнологічного факультету – Жихарева Катерина В’ячеславівна; студенти АБТФ: Волинець Олександр, Городецька Олександра та студентка економічного факультету Вонсарівська Аніта.
  • ГО «Зміни Білу Церкву»,
  • ГО "Фонд громади Білоцерківщини"

Вразила кількість вмотивованих учасників, різноманіть соціальних проектів, які активні громадяни мріють втілити в життя, щоб покращити соціальні умови та культурний рівень молоді Київщини.

Після закінчення семінару-тренінгу з написання грантів кожен з учасників отримав сертифікат «Активні громадяни»  від British Council Ukraine, КОДА та NYCUkraine. «Активні громадяни» – це програма для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Громада нашого університету подає заявку на отримання гранту «Проект реконструкції студентського скверу БНАУ». Для втілення цієї ідеї необхідні активність громади університету, залучення спонсорів та партнерство з боку міської влади, комунальних підприємств міста тощо.

Керівництво агробіотехнологічного факультету виносить подяку організаторам заходу, а також тренерам-фасилітаторам Артему Мосійчуку та Людмилі Петрухан-Щербаковій, які провели тренінг в позитивному руслі, з викладанням інформації змістовно та доступно.

Жихарева К. В., асистент кафедри СПГ