Семінар "Оцінювання якості практичної підготовки та стажування студентів"

12-13 вересня в продовження українсько-чеського проєкту "Підтримка потенціалу університетської молоді України в освітній та науковій діяльності" в Білоцерківському НАУ відбувся семінар для координаторів і керівників практичної підготовки та сприянню працевлаштування випускників "Оцінювання якості практичної підготовки та стажування студентів" (робоча мова – англійська). Дводенний семінар був орієнтований на забезпечення професійних, практичних занять на виробництві з точки зору управління, стратегій, освіти та навчання, а також організації самих стажувань. Воркшоп з Яном Бєсєдою (Head of National Centre for Distance Education, Centre for Higher Education Studies) включав практичні інструментарії зворотного зв’язку із студентами з метою покращення якості практичної підготовки.

Новікова В.В., к.е.н., асистент кафедри "Інформаційні системи і технології"