Семінар-практикум «Перешкоди регіональному бізнесу: можливості їх подолання»

20 жовтня 2016 року Громадська Рада Білоцерківців за підтримки Районної Державної адміністрації провела зустріч представників місцевого бізнесу із радником і Головою Комітету підприємців ринку фінансових послуг та з питань соціальної відповідальності Торгово-промислової палати України, кандидатом економічних наук, магістром ділового адміністрування Лиховидом Олегом Едуардовичем, в якій учасниками були і студенти економічного факультету 4 курсу напряму підготовки «менеджмент» та ОС магістр із спеціальності «менеджмент» та «публічне управління і адміністрування». Тема семінару-практикуму «Перешкоди регіональному бізнесу: можливості їх подолання». Зустріч носила аналітичний характер, викликала жвавий інтерес до питання визначення залежностей між труднощами місцевого бізнесу, причинами і результатами, з метою усунення головних причин проблем, які виникають як у початківців бізнесу так і у бізнесменів котрі працюють у сфері підприємництва довгий час. Наступна зустріч із розгляду теми семінару планується на наступний місяць.