Семінар щодо інноваційних форм активної навчальної взаємодії викладачів і студентства

23 травня з метою розвитку викладацьких умінь і професійної компетентності персоналу Білоцерківського національного аграрного університету для науково-педагогічних працівників біолого-технологічного та екологічного факультетів проводився навчальний семінар щодо інноваційних форм активної навчальної взаємодії викладачів і студентства.

З-поміж таких розглядалися особливості структури інноваційного заняття у форматі експертної панельної дискусії, мозкового штурму та дебатів, дискусії, стратегічного кафе та перевернутого навчання як різновиду змішаного. Заняття проводила Дем’яненко О.О., провідний спеціаліст навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та виховної роботи, канд. пед. наук.

Під час рефлексії учасники заходу продемонстрували зацікавленість проблемою, яка висвітлювалася, й висловили бажання продовжити вивчення інноваційних засобів навчання у практичному форматі – у ході проведення навчальних тренінгів, відкритих занять викладачів, майстер-класів.