Семінар-тренінг для голів галузевих експертних рад

5 березня на базі Білоцерківського НАУ стартував дводенний семінар-тренінг для голів галузевих експертних рад (ГЕР) та їхніх заступників, присвячений обговоренню проблем ефективної взаємодії та комунікації між учасниками процесу акредитації освітніх програм.

Співорганізатори заходу – Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Інститут розвитку освіти, Міжнародний фонд досліджень освітньої політики.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся перший проректор Білоцерківського НАУ, професор Новак В.П., побажавши продуктивної та злагодженої роботи.

В перший день роботи учасники зробили спробу системного аналізу діяльності ГЕР щодо оцінювання освітніх програм під чітким модераторством президента Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, професора Варшавського університету Фінікова Т.В.

Також учасникам було запропоновано оцінювання успішних практик з дотримання академічної доброчесності у процесі акредитації.

Доповідач – член НАЗЯВО, канд. техн. наук Артюхов А.Є.