ENG | УКР |

Серія вебінарів від компанії Elsevier для наукових співробітників, аспірантів, студентів, редакторів та членів редколегій наукових видань

 

Протягом квітня-червня 2021 року фахівці компанії Elsevier проведуть серію вебінарів українською та англійскою мовами для вчених, редакторів наукових видань.

Інформація, яку буде розглянуто під час вебінарів, стане в нагоді науковим співробітникам, аспірантам, студентам, редакторам та членам редколегій наукових видань.

 

Програма вебінарів, які організовує компанія Elsevier

 

Тема: Пошук інформації у Scopus (українською мовою)

Опис: Як отримувати релевантну інформацію у базі даних Scopus? Простий та розширений пошук документів. Робота з отриманими результатами, їх аналіз, експорт, збереження та створення повідомлень. Як шукати журнали, які індексуються в Scopus, для читання та публікації власних статей, оцінювати та порівнювати їх за бібліометричними параметрами?

20 травня 2021 р., початок – о 10:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2OHD0t6 

 

Тема: SciVal для дослідників – напрямок оцінювання, як шукати інформацію? (англійською мовою)

Опис: Оцінювання є справжнім викликом для університетів та дослідників. У цьому процесі варто використовувати всі доступні варіанти. Ми хотіли б поділитися інформацією, яку може нам надати база даних Scopus, і які дані ми можемо знайти в інструменті SciVal.

Під час цього вебінару ви дізнаєтеся детальніше які дані доступні в Scopus та як ви можете їх отримати; як використовувати SciVal у різних процесах оцінювання та обробки даних; про зведені дані та періодичні звіти; про роботу з класифікаціями та рейтингами.

20 травня 2021 р., початок – о 12:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3dSI6LH

 

Тема: Відкриті наукові інструменти для виявлення, просування та обміну дослідженнями (англійською мовою)

Опис: На цьому вебінарі ми представимо інструменти, які дозволять дослідникам знаходити дані, ділитися науковими ідеями та покращувати результати своїх досліджень. Йтиметься про відкриті масиви даних, що підтримують співпрацю в наукових дослідженнях з різних дисциплін, використання відкритого доступу до результатів досліджень; варіанти відкритого доступу для спільного використання досліджень на початковому етапі та препринтів тощо.

25 травня 2021 р., початок – о 13:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3dajPSb