ENG | УКР |

Шановні колеги, співробітники університету, наша студентська молодь!

 

Тепло й сердечно вітаю вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим  роком і Різдвом Христовим!

Ці свята мають особливе значення, оскільки знаменують завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового періоду, нових надій і сподівань. У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми рідними, дарувати їм свою любов і піклування. Усе це єднає та зближує людей, незалежно від їх поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи. Пам’ятаймо: ніщо добре не дається легко. Усім разом треба долати життєві перешкоди, примножувати й покращувати своєю працею, сумлінням й інтелектом наше життя, розбудовувати рідний край, рідну країну, рідний університет!

То ж нехай Новий 2020 рік прийде до вас з радістю, буде щедрим на здійснення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, принесе із собою впевненість і стабільність. Миру й достатку вашим родинам! Нехай чарівні новорічні дзвони щастя ллються у ваші домівки, а тепло різдвяної свічки зігріває ваші серця й надає душевної рівноваги та благополуччя. Упевнений, Новий рік принесе в кожен дім мир, спокій і добробут. Благословенним нехай буде завтрашній день, і дай Господь усім нам снаги жити й творити на благо нашого університету!  

Щасливого нового року й веселих різдвяних свят!

 

З повагою, декан ФВМ, професор Сахнюк В.В.