Шановні колеги та випускники Білоцерківського національного аграрного університету!

Керівництво університету спільно з ТОВ «Видавничий центр «Логос Україна» ініціювало підготовку історичного презентаційно-іміджевого ювілейного видання «Білоцерківський національний аграрний університет. Літопис випускників».

Мету нашого спільного проекту ми вбачаємо у можливості об'єднати під обкладинкою цього видання якомога більше знаних в Україні та за кордоном спеціалістів і науковців – випускників нашої славної alma mater.

Книга висвітлюватиме історію заснування та етапи розвитку навчального закладу як одного з провідних технічних вишів України і Європи, стане вагомим інформативним ресурсом для істориків і майбутніх поколінь.

Шановні колеги та випускники Білоцерківського національного аграрного університету, розраховуємо на Вашу участь у цьому престижному видавничому проекті, який зіграє важливу роль у вихованні майбутніх поколінь.

З повагою, ректор Білоцерківського національного аграрного університету Олена Шуст