Шановні першокурсники! Вітаємо вас з початком навчального року!

Шановні першокурсники!

Наразі, у вашому житті, сталося дві доленосних події: ви обрали професію з якою вирішили пов’язати своє життя та розпочали новий навчальний рік вже в іншому статусі – студент.

Без перебільшень можу сказати, що цей шлях буде сповнений яскравими моментами, випробуваннями та недоспаними ночами разом з підручниками та конспектами. Проте, все це варто того, щоб вийти зі стін університету справжнім професіоналом та вже з перших кроків досягати успішних результатів.

Я бажаю кожному не втрачати тієї внутрішньої сили та мотивації рухатись вперед та не зупинятися ні на мить, навіть тоді, коли перед вами постане перепона чи складна задача.

Професійний стержень формується вже з перших місяців навчання, бо це та якість, яка покаже вашу наполегливість та компетентність, як на парах, так і на ділових зустрічах!

Крокуйте впевнено до своїх цілей, і те що з часом залишатиметься позаду, це буде першими сформованими цеглинками вашого майбутнього!

З повагою, ректор А.С. Даниленко