Щиро вітаємо з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Любі жінки!

Щиро вітаємо вас з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з жінкою – берегинею роду людського.

Саме ви прославляєте наш університет своїми досягненнями, успіхами в дослідницькій, викладацькій, адміністративній та соціальній сферах.

Колектив Білоцерківського НАУ пишається своїми жінками: професорами, викладачами, студентками, співробітницями.

Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра та любові. Нехай у вашому домі панує спокій та добробут, а ваші серця будуть зігріті теплом рідних та близьких.

Любі жінки, безмежна вдячність вам за те, що створюєте в колективі атмосферу підтримки, взаємоповаги та гармонії – всього того, що так необхідно для успіху.

З повагою,  ректор А.С. Даниленко та чоловічий колектив Білоцерківського НАУ