Скромна праця лісівників створює щастя наступних поколінь

Ліс вважають легенями нашої планети, тому люди, щоденна діяльність яких спрямована на збереження та примноження лісового фонду, по праву заслуговують на своє професійне свято.  Вони завжди на варті й роблять усе можливе, щоб зберегти та примножити лісові запаси. Наша країна посідає восьме місце за кількістю лісів на території. Значна частка лісів України створена штучно: 649 постійних розсадників, де вирощують величезну кількість садивного матеріалу, функціонують і зараз.

День працівника лісу в Україні відзначають у третю неділю вересня. Професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості України встановлено згідно з Указом Президента від 28 серпня 1993 року.

Вже стало традицією відзначати це свято у нашому університеті. Сьогодні на кафедрі лісівництва, ботаніки і фізіології рослин агробіотехнологічного факультету відбулися заходи, присвячені Дню працівника лісу: виховна година для студентів 1-3 курсів спеціальності «Лісове господарство» про досягнення і проблеми лісової галузі України; організовано перегляд фільму «Доля лісу» та круглий стіл «Ліс у житті людини».

Відкрив урочисту церемонію декан факультету Хахула В.С. У вітальному слові Валерій Семенович відзначив важливість роботи лісівників і побажав майбутнім фахівцям цієї галузі успіхів у навчанні та здобутків задля процвітання лісового господарства.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять зав. кафедри, професора, академіка Лісівничої академії наук Стадника Анатолія Петровича., який нещодавно пішов із життя.

З привітаннями виступили й в.о. зав. кафедри лісівництва, ботаніки та фізіології рослин Хрик В.М., зав. кафедри садово-паркового господарства Роговський С.В., куратори груп доценти Левандовська С.М., Лозінська Т.П., Філіпова Л.М.

Грамотами і подяками було нагороджено співробітників кафедри Хрика В.М., Левандовську С.М., Лозінську Т.П., Філіпову Л.М. та Шиту О.П. за значний особистий внесок у розвиток лісівничої освіти у Білоцерківському НАУ, високий професіоналізм, сумлінну і ефективну працю та з нагоди Дня працівника лісу.

На завершення урочистостей студенти та викладачі кафедри посадили на території університету дерево – платан східний, що стало початком гарної градиції.

Дякуємо за вітання з нагоди професійного свята ректору університету, академіку НААН Даниленку Анатолію Степановичу, який побажав високих професійних здобутків, відповідально та гідно виконувати завдання, які сьогодні стоять перед лісовою галуззю.

Левандовська С.М., Лозінська Т.П., доценти кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин