Слухач підготовчих курсів Білоцерківського НАУ Мікаїл Янкеп відзначений за успіхи грамотою мерії Білої Церкви

15 жовтня в актовому залі Білоцерківської міської Ради начальник управління освіти і науки Юрій Петрик вручив дипломи та грамоти найкращим білоцерківським читцям української патріотичної поезії. Усі нагороджені є учасниками конкурсу творчих відеоробіт, присвячених святу Покрови Богородиці, Дню захисника Вітчизни, українського козацтва. Цей конкурс читців різних вікових категорій, ініційований Оксаною Власенко, працівником бібліотеки №5 Білоцерківської ЦБС, уже не перший рік проводять у місті.

Читець Мікаїл Янкеп, слухач 3-ї групи підготовчих курсів БНАУ, був нагороджений грамотою мерії «За цілеспрямованість у вивченні української мови». Ще у вересні з допомогою викладачів кафедри мовної підготовки цей старанний студент із Камеруну вивчив напам’ять вірш Василя Симоненка «Ти знаєш, що ти людина?». Його виразне читання було записано на відео і представлено організаторам конкурсу. Відеороботу Мікаїла Янкепа можна побачити в Інтернеті. Вона була схвалена членами журі та глядачами. Під час вручення Ю.Ф. Петрик поцікавився, чи важко Мікаїлові вивчати нашу мову, чи говорять люди на його Батьківщині своєю рідною мовою.

Побажаємо нашим слухачам курсів, іноземним громадянам подальших успіхів у вивченні української мови і нашої самобутньої культури.

Ольга Будугай, доцент кафедри мовної підготовки БНАУ