Соціокультурний підхід у вивченні німецької мови «Sofeiertman Osternin Deutschland»

10 квітня під керівництвом викладачів Рєзнік В.Г. та Носенко М.М. у рамках Тижня німецької мови на факультеті права та лінгвістики для студентів-філологів було проведено лінгвокраїнознавчий комплексний навчально-виховний захід «Sofeiertman Osternin Deutschland» («Так святкують Великдень у Німеччині»). Захід складався з тематичної презентації «Das Osterfestin Deutschland», міні-вікторини «Mini-QuizOstern», конкурсів вітальних листівок ручної роботи «Osterkarten» та вітальних віршів «Ostergedichte»; перегляду німецькомовного короткометражного мультиплікаційного фільму до вищезгаданої теми «Helgalegtlos».

Мета заходу – формування та розвиток у студентів лінгвокраїнознавчої  компетенції, активізації мовних навичок та комунікативних  вмінь.

Студенти-філологи 3 та 4 курсу, які вивчають німецьку мову як другу іноземну, активно та з великим натхненням долучилися до підготовки, розробки дидактичних матеріалів та презентації даного навчального проекту, продемонстрували високий рівень знань з німецької  мови, а також ґрунтовні пізнання країнознавчого матеріалу. Особливої подяки заслуговують наступні студенти: Хижняк Аліна, Шульга Лідія, Бондарчук Вікторія, Дорошенко Наталія (3 курс); Гапоненко Надія, В`юнник Аліна, Репеха Ірина, Дзержик Анастасія, Зінькевич Валерія, Кириленко Максим, Краснощок Анастасія (4 курс) .

На заході були присутні декан факультету права та лінгвістики Борщовецька В.Д., завідувачі кафедр Цвид-Гром О.П., Ігнатенко В.Д., Карпенко С.Д. та викладачі факультету. Досвід проведення подібних творчих заходів показує, що загальна невимушена, психологічно підготовлена мовленнєва атмосфера сприяє вияву індивідуальних можливостей студентів з різними здібностями, підвищує мотивацію до вивчення іноземної мови та розширює світогляд і ерудицію студентів.

Цвид-Гром О.П., в.о.зав. кафедрою іноземнихмов
Рєзнік В.Г., старший викладач