Співпраця у рамках Twinning-проекту успішно продовжується

18 жовтня за підтримки радника посольства Франції в Україні з аграрних питань Ніколя Перена у приміщенні посольства відбулася зустріч  науково-педагогічних працівників нашого університету, Ліонської ветеринарної школи (VetAgro-Sup), співробітників НМЦ«Агроосвіта» Міністерства освіти та науки України і  Держпродспоживслужби України з питань реалізації твіннінг-проекту МЕБ з покращення ветеринарної освіти.

Викладачі БНАУ – активні учасники проекту, розповіли про своє бачення шляхів покращення ветеринарної освіти, поділилися власним досвідом, набутим під час візитів до Ліонської ветеринарної школи, та баченням шляхів покращення ветеринарної освіти, представили свої презентації.

Обговорені спільні кроки з упровадження в систему ветеринарної освіти України рекомендацій, підготовлених Міжнародним епізоотичним бюро, зокрема, «OIE recommendations on the Competencies of graduating veterinarians (‘Day 1 graduates’) to assure National Veterinary» та «OIE Guidelines on Veterinary Education Core Curriculum» за участі МОН та Держспоживслужби України. Досягнуто домовленості про організацію роботи з поширення досвіду БНАУ на інші ветеринарні факультети України.

19 жовтня на факультеті ветеринарної медицини в рамках твінінг-проекту відбулася зустріч  наших французьких колег Аньес Леблон та Марком Артуа з представниками кафедр. Були узгоджені плани та завдання наступної співпраці, висловлені пропозиції щодо подальшого розвитку проекту. Координатори проекту – проф. М.В. Рубленко та проф. Аньєс Леблон погодили зміст проекту на наступний період.