Співпраця університету та ПАТ «Миронівський хлібопродукт»

У результаті співпраці між Білоцерківським НАУ та ПАТ «Миронівський хлібопродукт» у стінах нашого університету 18 травня відділом працевлаштування спільно з менеджером з оцінки та навчання персоналу ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Тименком Сергієм була проведена професійна орієнтація учнів випускних класів, Миронівської ЗОШ № 1 Київської області, Келебердянської ЗОШ, Степанецької спеціалізованої школи I-III ступенів та Ліплявського навчально-виховного комплексу Канівського району Черкаської області. Розпочав зустріч з вітальним словом перший проректор Новак В.П. В подальшому виступ продовжив відповідальний секретар приймальної комісії Скиба В.В., розповівши про факультети та спеціальності, звернувши увагу абітурієнтів на умови навчання та практичну підготовку студентів на базі вітчизняних та закордонних підприємств, наголосивши про можливість навчання на військовій кафедрі та участь у різноманітних гуртках і секціях. Начальник навчально-методичного центру довузівської підготовки, роботи з абітурієнтами та працевлаштування Бабенко С.П. детально пояснив правила та особливості прийому у 2017 році, а також чітко наголосив про переваги навчання у Білоцерківському НАУ. Після виступів була проведена екскурсія до музею університету, ознайомлення з агробіотехнологічним, біолого-технологічним та факультетом ветеринарної медицини з відвідуванням анатомічного музею.