Співпраця з інститутом Конфуція при КНУ ім. Т.Г. Шевченка

20 грудня на факультеті права та лінгвістики Білоцерківського НАУ, в рамках договору про співпрацю з інститутом Конфуція при КНУ ім. Т.Г. Шевченка, на чолі з директором Сунь Кевенем, відбулася зустріч з викладачем-волонтером Чжен Чень з Сучжоу – міської округи у провінції Цзянсу КНР. На волонтерських засадах вона викладатиме китайську мову цілий семестр та перебуватиме в Білій Церкві до кінця червня 2020 року. Панянка з Піднебесної привезла з собою повний багаж знань, завзяття, гарного настрою та вже готова розділити це все зі студентами. Її гостинно вітали та знайомили з факультетом декан Борщовецька В.Д., завкафедри іноземних мов Цвид-Гром О.П., викладач китайської Єрко А.І. та студенти ФПЛ. Щира вдячність міжнародному відділу БНАУ в особах Боньковського О.А. та Терещука М.М. за вирішення організаційних та документальних питань. Разом було виконано чудову справу, щодо розвитку подальшої плідної співпраці між БНАУ та інститутом Конфуція, і перш за все було втілено таку омріяну можливість для студентів-китаїстів опановувати нові знання та навички з носієм мови!