ENG | УКР |

Спортивні досягнення на міжнародній арені

У спортивному житті біолого-технологічного факультету сталася знаменна подія – студентка І-го курсу 3 групи Дузяк Анастасії здобула друге місце з кіокушинкай карате на Чемпіонаті Європи.

Але шлях до успіху є довготривалою справою, попереду якого багато випробувань. Історія нашої героїні виявилася дуже цікавою і бере свій початок у місті Ладижин, що на Вінничині. Творчому пошуку і розкриттю особистих здібностей Насті допомагала мама – Олена Миколаївна. Спочатку це були заняття танцями і навіть навчання у музичній школі грі на скрипці. І ось у 9-річному віці майбутню призерку Європи приводять до секції з кіокушинкай карате, тренером якої є Брушницкий Сергій Анатолійович. Перший рік тренувань став і першим кроком до перемог на Чемпіонаті України, де Анастасія посіла найвищу сходинку п’єдисталу. А у 2011 році на кубку в Швейцарії наша відчайдушна спортсменка займає І-е місце. Також у цьому році їй було присвоєно звання кандидата у майстри спорту. Потім, у 2013 році, на першому в своєму житті Чемпіонаті Європи у Румунії, вона виборює 5-е місце.

Наполегливість і праця народжують талант. Тож, недаремно, у 2014 році Анастасія стає срібною призеркою Чемпіонату Європи у Литві. Так тривали 10 років напружених тренувань і змагань, серед яких 7 виступів на міжнародній арені.

І ось Чемпіонат Європи 2016 року, який проходив у Грузії. На змаганнях були представлені 326 учасників із 18 країн світу. Найсильнішими суперниками для Насті виявилися спортсмени з Литви. Але ні важка боротьба, ні строге суддівство не зламали бойового настрою та прагнення до перемоги тендітної дівчини. І Анастасія удруге стає срібною призеркою Чемпіонату Європи. Вітаємо тебе, Настю!

Із спілкування з нашою героїнею ми дізналися, що не тільки її спортивне життя наповнено бурхливими подіями. Вона любе подорожувати і відкривати нові місця. Також серед своїх досягнень, як скромно зізналася Настя, має 9 стрибків із парашутом з висоти 900 метрів. Ось така цікава дівчина і гадаємо, що у неї попереду багато знаменних подій. Тож побажаємо студентці біолого-технологічного факультету Дузяк Анастасії подальших успіхів у спорті та особистому житті. Будемо сподіватися, що, згодом, до скарбнички її нагород потрапить і золото.

Старший викладач кафедри фізичного виховання Колосовська В.В.

Старший викладач кафедри фізичного виховання Бобко В.В.