Сповіщаємо про тяжку втрату

 

Шановні колеги! Рідні, друзі, однокурсники, випускники багатьох поколінь, працівники ветслужби України з великим сумом та з білью в серці повідомляємо Вас проте, що сьогодні пішов з життя у інший світ директор інституту післядипломної освіти керівників та спеціалістів ветеринарної медицини, кандидат ветеринарних наук, доцент Григорій Панасович Щуревич.

Щиро висловлюємо співчуття дружині Лідії Олександрівні, дочкам Світлані і Тетяні та онукам Олександру та Денису, рідним і близьким, всім колегам ветслужби, з якими протягом батьох років працював Григорій Панасович.

Григорій Панасович присвятив своє життя розвитку університету та факультету ветеринарної медицини, а саме: зростанню рівня кваліфікації лікарів ветеринарної медицини.

Це була людина високоосвічена, принципова, конкретна в справах і надзвичайно відповідальна.

Григорій Панасович завжди: повсякденно та повсякчас, переймався проблемами колективу, сприймав радощі й перемоги, невдачі й падіння кожного в університеті.

Ми відчуваємо і усвідомлюємо величезну втрату та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Прощання з Григорієм Панасовичем відбудеться 4 червня о 12:30 в центральному корпусі БНАУ.