Стажування в Ліонській національній ветеринарній школі VetAgro Sup

З 1 по 6 травня доцент кафедри ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни продуктів тваринництва та патологічної анатомії імені Й.С. Загаєвського Тирсіна Ю.М. і доцент кафедри терапії та клінічної діагностики Вовкотруб Н.В. пройшли стажування в Ліонській національній ветеринарній школі VetAgro Sup з питань модернізації навчального процесу з ветеринарної токсикології та патологічної анатомії згідно з рекомендаціями МЕБ щодо ветеринарної освіти у відповідності до міжнародних вимог та практичного розвитку в Україні концепції «Єдиного здоров’я». Наші викладачі мали можливість ознайомитися з методологією проведення практичних занять, системою оцінки знань та набутих студентами теоретичних і практичних навичок. Під час стажування були погоджені питання щодо написання, оформлення та видання спільного педагогічного ресурсу з клінічної токсикології та патологічної анатомії, проаналізовано роботу лабораторного токсикологічного та патологоанатомічного блоків, проведено оцінку потреб вітчизняної освіти щодо реалізації питань для подальшого співробітництва в рамках проекту.