Студент юридичної клініки «Права та практики» учасник VI Літньої школи “Верховенство права і конституціоналізм”

Студент 3 курсу факультету Права та лінгвістики, напрямок «Право», учасник юридичної клініки «Право та практика» Діденко Владислав був учасником VI Літньої школи “Верховенство права і конституціоналізм” після успішного проходження конкурсного відбору, де оцінювалося есе на тему “Конституційна скарга як інструмент захисту економічних і соціальних прав, гарантованих Конституцією України”. Літня школа проходила з 23 по 30 липня в м. Свалява. У Школі взяли участь 29 студентів й аспірантів з усіх куточків України. Слухачі були відібрані з-поміж майже вісімдесяти заявок, поданих із усіх регіонів України. Організаторами Школи були OSCE Project Co-ordinator in Ukraine, Constitutional Court of Ukraine.

Під час Школи було проведено 26 лекцій в яких лекторами були зокрема: Микола Оніщук д.ю.н., заслужений юрист України, ректор Національної школи суддів України, міністр юстиції України (2007-2010); Папуашвілі Георгій, LLM, професор, Голова Конституційного Суду Республіки Грузія (у відставці), член Європейської комісії за демократію через право (у відставці); Михайло Савчин д.ю.н., професор, директор Науково-дослідного інституту порівняльного публічного права та міжнародного права Ужгородського національного університету; Станіслав Шевчук, д.ю.н., суддя Конституційного Суду України, член-кореспондент НАПрНУ, суддя Європейського Суду з прав людини ad hoc та багато інших. Також учасники Школи мали навчально-ознайомчий візит до Конституційного Суду Республіки Словаччина та  Університет Павла Йозифа Шафарика в Кошице.

Дякуємо організаторам Літньої школи за підтримку обдарованої молоді.