ENG | УКР |

Студентів БНАУ запрошують до участі в конкурсі

На виконання УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №459/2020 "Про відзначення 30-ї річниці незалежності України" за ініціативи ректора БНАУ, проф. О.А. Шуст Центр патріотичного та правого виховання студентської молоді БНАУ, Інформаційний центр ЄС при БНАУ та Наукова бібліотека БНАУ запрошує студентську молодь узяти участь у фотоконкурсі  присвяченого відзначенню 30 –ї річниці незалежності України. Участь у конкурсі можуть узяти здобувачі вищої освіти 1-4 курсів БНАУ, а також магістранти. Конкурс проводиться в один тур. Фотороботи мають бути за такою тематикою «У серці з тобою, моя Україно. Україна – європейська держава». Фотографії приймаються за електронною адресою - kaffilosipolit@ukr.net  із позначкою «Конкурс» із 15 травня по 24 серпня 2021 року. Переможці конкурсу нагороджуються фінансовою винагородою у розмірі: перше місце – 1000 грн., друге місце – 700 грн., третє місце – 500 грн. Детальніше ознайомитися із умовами конкурсу можна у Положенні (додається).

У разі виникнення питань щодо участі в конкурсі звертатися до Мельник Людмили Миколаївни за електронною адресою – milam2015@ukr.net.