Студентська наукова робота на економічному факультеті

Однією  із  складових підготовки  фахівців  зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування" є участь студентів у науковій  роботі та представлення  її результатів у різного роду конкурсах.

У  цьому році, серед кращих наукових робіт, що будуть подані до II туру Всеукраїнського конкурсу, визначено роботу студентки 2 курсу спеціальності "Публічне управління та адміністрування" Баліцької Наталії Ігорівни на тему: "Управління стратегічним розвитком територіальної громади" (науковий керівник доцент Арбузова Т.В.).

Отримавши  окрім схвальних відгуків слушні поради  Наталя відмічає, що отриманий досвід дозволяє глибше розібратися в сутності майбутнього фаху і допоможе в подальшій роботі та наступних етапах навчання. А головне це  ще раз переконує у правильності вибору професії!