Студентський воркшоп у стінах Білоцерківського національного аграрного університету

Cтудентський актив нашого університету розпочав свою роботу в новому навчальному році у цікавому форматі – студентський воркшоп.

У співпраці з представниками органів студентського самоврядування закладів вищої освіти міста Білої Церкви (а також у режимі онлайн – закладами вищої освіти Київської області) студентські лідери були учасниками фасилітаційної сесії «Київщина – простір майбутнього», презентували інноваційні проекти своїх закладів освіти, обмінювалися досвідом.

Проводив сесію тренер-фасилітатор, Генеральний директор Компанії інтелектуальних технологій, доцент кафедри стратегії бізнесу КНЕУ імені Вадима Гетьмана Віталій Паздрій.

Особливо цінним та знаковим для студентів стали зустріч та спілкування з керівником Київської ОДА Михайлом Бно-Айріяном, який завітав на воркшоп у рамках відвідування закладів освіти області.

Інтерактивний діалог зі студентами відбувся на тему розвитку вищої освіти на Київщині. Голови і члени студентських рад ставили очільникові області питання щодо дуальної освіти, напрямів громадської діяльності студентів, екологічних проблем, діджиталізації освіти, умов конкурентності на ринку праці та колаборації з підприємствами.

Під час зустрічі Михайло Бно-Айріян неодноразово ділився власним життєвим і професійним досвідом, надавав поради студентам, які допоможуть у становленні себе, як висококваліфікованого спеціаліста!