Студенти факультету права та лінгвістики подорожують німецькомовними країнами

Вивчення іноземної мови – це не лише опанування мовою, а й ознайомлення з новою культурою, моделями мислення і сприйняття світу, мовними, культурними реаліями інших країн. На заняттях з німецької мови студенти активно занурюються у німецькомовне середовище: переглядають навчальні фільми, де зображені конкретні ситуації реального життя, знайомляться з актуальними подіями, що відбуваються в німецькомовних країнах, вивчають національні особливості літературної німецької мови. Та, звичайно, найбільше хочеться відвідати країну, мову якої вивчаєш, на власні очі побачити визначні місця, поспілкуватися з місцевими жителями, відчути атмосферу і дух країни.

У березні група студентів-перекладачів ІІ-IV курсів БНАУ на чолі з викладачем німецької мови кафедри іноземних мов М. М. Носенко здійснили цікаву подорож містами Австрії і Німеччини з метою поліпшення своїх мовленнєвих компетенцій та знайомства з культурою носіїв німецької мови. Тиждень перебування за кордоном дав можливість майбутнім перекладачам відвідати визначні місця столиці Австрії – Відня. Студенти побували також у чудовому місті – батьківщині великого Моцарта – Зальцбурзі, де скуштували відомий австрійський оригінальний торт Захер. Захоплення викликала сама поїздка і проживання у мальовничих Альпах, оглядання архітектурних перлин маленьких австрійських містечок.

Студенти мали можливість оглянути відомий у всьому світі замок Нойшванштайн на півдні Баварії та познайомитися з місцевим колоритом міста Мюнхен.

У цілому ця поїздка значно розширила світогляд студентів. Німецьку мову наші філологи починають вивчати як другу іноземну вже з другого семестру свого студентського життя. Тож ця мандрівка підняла їхній рівень мотивації до вивчення іноземних мов.

О.П. Цвид-Гром, завкафедри іноземних мов БНАУ

М.М. Носенко, керівник групи, асистент кафедри іноземних мов БНАУ

На фото: студенти факультету права та лінгвістики Аліна В'юнник, Катерина Старчук, Діана Олійник, Олексій Степовий та викладач німецької мови Марія Носенко