Студенти факультету ветеринарної медицини – на пульсі новітніх досягнень ветеринарної науки

Шлях до вивчення наук, оволодіння знаннями не є легким, але є цікавим і почесним. Як висловлювався давньоримський філософ і поет Луцій Анней Сенека «Per aspera ad astra», що в перекладі з латини означає «Через терни – до зірок».

Для досягнення вершин і поставленої мети необхідно цілеспрямовано та постійно працювати, а у царині ветеринарної медицини – цікавитися сучасними розробками, новітніми методами діагностики та лікування захворювань тварин, як кажуть – бути в тренді.

Невід’ємним складником теоретичної підготовки фахівців є засвоєння практичних навичок. Тому студенти факультету ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ, за найпершої можливості, охоче оволодівають і теорією, і практикою. Так група магістрантів І року навчання траєкторії «Лабораторна справа», за сприяння деканату факультету ветеринарної медицини, відвідали Центральну випробувальну державну лабораторію Держпродспоживслужби в Київській області та м. Київ. Таку можливість надала нам її директор – Курята Наталія Володимирівна.

Студенти ознайомилися з організацією роботи відділів лабораторії, її матеріально-технічним забезпеченням (новітнім лабораторним обладнанням, віварієм з дослідними тваринами), методиками бактеріологічних, вірусологічних, серологічних, патолого-анатомічних лабораторних досліджень, що проводяться на сучасному рівні.

Магістранти висловлюють щиру вдячність директору та колективу Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та м. Київ за проведене заняття в умовах сучасної лабораторії з побажаннями плідної, творчої і успішної роботи.

Соловйова Л.М., заступник декана ФВМ

Павлюк А.В., магістрантка