Студенти ФВМ долучаються до культурно-масового життя університету

Для гармонії особистості необхідним є всебічний розвиток.

Тому наші студенти є активними не тільки в навчанні, а й культурно-масовому житті факультету та університету.

18 вересня на факультеті ветеринарної медицини була проведена загальна виховна година, де здобувачі вищої освіти перших курсів (М та СПМ) познайомилися з керівниками гуртків та ансамблів художньої самодіяльності БНАУ. Організували даний захід заступник декана Соловйова Л.М., начальник відділу культмасової роботи Білоцерківського НАУ Булей Н.В. та студентський декан ФВМ Дорошенко В.О.

Були представлені колективи наступних керівників: Булей Н.В. – художнього керівника університету і начальника відділу культмасової роботи – вокальний ансамбль; Дроздова П.С. – народний хор; Мосендзи П.А. – оркестр духових інструментів; Балацької Ю.Б. – танцювальний ансамбль «Promocion»; Коваленко Д.О. – хореографічний колектив народного танцю «Молодість»; Лясоти В.П. – аматорський народний театр; Шолом Г.В. – вокальний колектив; Будакової В.М. – ансамбль бандуристів, яких представив соліст вокального ансамблю Василевський А.А.

Усі керівники отримали поповнення у свої творчі колективи – студентів, які бажають розширити свій світогляд і займатися тим, що приносить їм моральне задоволення.

Тож нехай наша молодь успішно розвиває свої таланти, тим самим проводячи плідну профорієнтаційну роботу на благо нашого рідного університету.

Соловйова Л.М., заступник декана ФВМ

Булей Н.В., керівник художньої самодіяльності БНАУ