Студенти-правники ознайомились з роботою Пенсійного фонду

В управлінні Пенсійного фонду міста  Біла Церква провели День відкритих дверей для студентів 4 курсу факультету права та лінгвістики, напряму підготовки «Право».

Захід організували для інформування майбутніх випускників щодо працевлаштування до Пенсійного фонду. Студенти спілкувалися з начальником управління Фонду Дебольською Вірою Іванівною, яка розповіла про структуру та особливості роботи Управління Пенсійного фонду України в м. Білій Церкві.

Начальник відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Кісіна Олена Володимирівна ознайомила з основними напрямами роботи структурних підрозділів. Студенти мали змогу поспілкуватись з їх керівниками, які інформували про можливі напрями працевлаштування майбутніх юристів.

Студенти-правники також ознайомились із роботою юридичного відділу, який наразі очолює  наш випускник Слесаренко Ярослав Ігорович.

У ході зустрічі відбулася жвава і предметна дискусія між фахівцями Фонду і майбутніми юристами щодо напрямів реформування пенсійної системи, змін в пенсійному законодавстві, принципів накопичувального страхування та термінів його запровадження.

Начальник управління Фонду запросила студентів у майбутньому працевлаштовуватись до управління Пенсійного фонду в м. Білій Церкві, оскільки робота в державній установі надасть можливість набути значного професійного досвіду і  сприятиме кар’єрному зростанню.