Студенти спеціальності "Садово-паркове господарство" в рамках навчальних практик відвідали садовий центр «Єва»

9 квітня студенти Білоцерківського НАУ спеціальності 206 "Садово-паркове господарство" в рамках навчальних практик з агротехніки зеленого будівництва та інвентаризації СПО під керівництвом доцента Іщук Л.П. та асистента Струтинської Ю.В. відвідали садовий центр «Єва». В рамках екскурсії студенти познайомилися із асортиментом декоративних рослин та розбудовою парку у садовому центрі для демонстрації рослин у композиціях, ознайомилися з технологією вирощування великомірного садивного матеріалу для міського озеленення, побачили багато екзотів, зокрема, араукарію чилійську, різні види ялиць, сосон, паротію, квітучі сакури, магнолії лілієцвіту та лебнера. Учасники екскурсії висловлюють вдячність керівнику садового центру Роману Михайловичу Золотаревському за цікаву і змістовну екскурсію та запрошення на роботу.