Студенти спеціальності «Садово-паркове господарство» відвідали ХІІІ Міжнародну спеціалізовану виставку квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики

17 квітня студенти Білоцерківського НАУ спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» в рамках навчальних практик з квітникарства та агротехніки зеленого будівництва під керівництвом доцента Іщук Л.П. відвідали ХІІІ Міжнародну спеціалізовану виставку квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики в Україні, де оглянули виставкові стенди українських і європейських компаній, які займаються квітковим бізнесом в Україні, познайомилися з новими сортами декоративних рослин відкритого та закритого ґрунту та сучасними тенденціями розвитку флористики.

Справжнім відкриттям для студентів стали майстер-класи від провідних голландських флористів зі складання флористичних композицій та демонстрація «Енергія квітів» від Маріанни Дебчинської, яка представляла на показі Асоціацію українських флористів.

В рамках виставки студенти також взяли участь у роботі Міжнародної конференції «Зелене майбутнє Вашого міста», де ознайомилися з досвідом ведення квіткового бізнесу голландськими компаніями в Україні та організацією зеленого простору у європейських містах.