Студенти університету – талановиті та розумні

14 листопада відбулося свято «Кращий студент БНАУ – 2016», яке точно запам’ятається усім присутнім та учасникам. Спонсорами свята виступили профспілковий комітет університету та депутат Київської обласної ради О. Поляруш, помічниця якого стала членом журі конкурсу.

Студенти сумлінно підійшли до пошуків кандидатів від своїх факультетів на звання «Студент року» та приготували цікаві номери.

Кожен із конкурсантів оцінювався нашим журі в трьох номінаціях: «Портфоліо», яке оцінювалося заочно, «Творча візитна картка» і «Якби я був…». Присутні в залі студенти гучно підтримували своїх кандидатів. Після того як претенденти на почесне звання представили себе, а судді почали радитися, святкування продовжилося. На сцені вирувало справжнє дійство. Різноманітні комедійні, співочі та танцювальні номери супроводжувалися бурхливими оплесками глядачів.

Час промайнув дуже швидко, і судді оголосили вердикт. Звання «Кращий студент БНАУ» було присуджено представниці агробіотехнологічного факультету Гуцаленко Юлії.

Вітаємо переможницю та всіх учасників конкурсу і бажаємо їм нових звершень!

Краснощок Анастасія, голова інформаційного сектору студентської ради