Стипендії на навчання у Варшавському університеті

Центр Східноєвропейських досліджень надає стипендії для дворічного навчання в магістратурі Варшавського університету за суспільно-гуманітарними напрямами.
Основні вимоги для кандидатів:
мати диплом магістра або спеціаліста, бажано за гуманітарною спеціальністю, а також досвід наукової роботи в рамках інтересів «Східних Студій»;
вік до 30 років;
загальна ознайомленість з проблематикою Східної Європи, Центральної Європи, Росії, Центральної Азії та Кавказу, особливо періоду XX ст. і питань сучасності, особливо після другої світової війни та після 1991 р.;
позитивний результат письмового тесту загальних знань і співбесіди;
знання польської, а також англійської та російської мов на рівні, достатньому для розуміння лекцій і використання літератури.
Орієнтовний кінцевий термін подання заяв – 15 березня кожного року.
Детальну інформацію щодо участі у програмі, а також пакету документів можна дізнатися за посиланням: http://english.studium.uw.edu.pl/scholarship-programs/.