26 квітня на факультеті права та лінгвістики відбулося практичне обговорення земельно-правових питань в рамках проведення дискусійної платформи "Сучасні тенденції розвитку земельних відносин в Україні в контексті формування сталого землекористування". Серед запрошених гостей були представники органів місцевого самоврядування, зокрема, провідний юрист виконавчого апарату Білоцерківської районної ради Потапенко С.А., заступник голови Фурсівської територіальної громади Кравцова К.М, спеціаліст із земельних питань Баканова А.А.

З вітальним словом до учасників зустрічі виступила завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін, доцент Єфремова Ірина Іванівна, яка зауважила, що питання раціонального використання земельних ресурсів є одним із найважливіших завдань на шляху до сталого землекористування в Україні. На даний час потребує уваги проблема збереження природної цінності земель, охорона земель від виснаження і забруднення.

Було обговорено питання запровадження змін у законодавство щодо організації системи землеустрою в Україні, визначення повноважень органів місцевого самоврядування стосовно передачі земель у власність і в користування громадянам, посилення контролю і відповідальності при прийнятті рішень щодо виділення земель та державної реєстрації права власності на землю.

Кафедра цивільно-правових дисциплін