Святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства

В Білоцерківському національному аграрному університеті відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства. Це свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор А.С. Даниленко, відзначивши вагомість цього свята для нашого університету, як стартової платформи для майбутніх спеціалістів аграрної сфери. Також Анатолій Степанович подякував професіоналам своєї справи, які примножують здобутки сучасного агропромислового комплексу та забезпечують високу якість українського продукту на світовому ринку. У цей день до привітань приєднався голова Київської обласної ради Стариченко Микола Анатолійович, який висловив слова вдячності колективу нашого закладу за працю у сфері підготовки висококваліфікованих фахівців для аграрного сектору, за постійні пошуки і розробки нових передових технологій у виробництві та побажав студентам з ентузіазмом черпати нові знання, бути сумлінними та не забувати про важливість обраної професії. Микола Анатолійович нагородив науково-педагогічних працівників університету почесними грамотами Київської обласної ради за вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів, високу професійну майстерність, досягнуті успіхи в науковій діяльності. Після офіційної частини відбувся святковий концерт, під час якого своїми піснями та щирими емоціями всіх присутніх полонив народний артист України, співак Павло Дворський разом зі своїми синами. Хвилини справжнього українського гумору всім присутнім подарував Анатолій Паламаренко, український майстер художнього слова, народний артист України.