Святкування «Дня українського козацтва та захисника України» на факультеті ветеринарної медицини

11 жовтня на факультеті ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ відбулося святкування «Дня українського козацтва та захисника України».

Захід розпочався з вітального слова декана факультету, професора Сахнюка Володимира Володимировича.

До свята студенти 1 курсу підготували насичену та цікаву програму: читали вірші, співали українські пісні. Жартівливу хореографічну композицію виконали Мазур Анастасія та Мацько Павло.

Для кулінарного конкурсу наші студенти приготували більше аніж 30 страв української кухні. Після дегустації члени журі визначили переможця – 3 групу 1 СПМ курсу. Друге місце посіла 4 група 3М курсу, третє – 1 група 2М курсу.

В програмі також були й спортивні змагання для наших юних козаків з перетягування канату, віджимання від підлоги та підняття гирі вагою 16 кг, а для козачок – зі стрибків на скакалці.

Свято пройшло весело і налаштувало всіх на оптимізм та святковий гарний настрій.