Свято французького кінематографа та конкурс на кращого знавця французького кіно серед студентів факультету права та лінгвістики

16 квітня на факультеті права та лінгвістики відбулося свято французького кіно, яке так захоплює і чарує глядачів ще з часів братів Люмьєрів. Студенти розповіли про цікаві історичні факти французького кінематографа, згадали відомі постаті французьких кіномитців різних поколінь, провели цікавий конкурс з призами на кращого знавця французького кіно. І на завершення глядачам запропонували до перегляду культову французьку кінострічку "Красуня та чудовисько" в оригіналі.

Крім цього, студенти факультету права та лінгвістики поспівчували Франції у зв'язку з пожежею у Соборі Паризької Богоматері, пригадавши у своїх презентаціях історію цієї величної пам'ятки історії.