Свято Масляної

 

Масляна… Скільки веселощів, смачних страв і традицій поєднує одне слово. В цей тиждень люди споконвіків готували млинці, вареники, пироги і борщ, пригощаючи своїх рідних і знайомих. В Білій Церкві Масляну можна вважати одним з найгучніших та найвеселіших свят. Вже вкотре організатором свята є наш університет.

26 лютого, в прощену неділю, святкове дійство розпочалося з виступу вокального ансамблю БНАУ (керівник Булей Н.В), який задав гарний настрій на все святкування. Потім до слова запросили мера міста Дикого Г.А. та першого проректора Новака В.П. Виступаючі висловили вдячність ректору університету Даниленку А.С. за сприяння в організації та проведенні заходу.

Традиційно в цей день кожен з факультетів готує страви, які з задоволенням смакують всі охочі, а оцінює високоповажне журі, до складу якого входили: мер міста Дикий Г.А., перший проректор БНАУ Новак В.П., заступник міського голови з гуманітарних питань Настіна О.І., радник міського голови Антонюк М.А., голова профкому університету Недашківський В.М., начальник Центру «Дивосвіт» відділ у справах сім’ї та молоді Петренко Н. Студенти та викладачі доклали немало зусиль, щоб якнайкраще презентувати свій факультет. Журі зустрічали піснями, жартами та пригощали власноруч приготованими смаколиками. Поважна суддівська спільнота гідно оцінила таланти кожного факультету і нагородила дипломами в різних номінаціях.

На цьому святкування не завершилося. Глядачам була представлена концертна програма з різними конкурсами. Під оплески на сцені з’явилися учасники студентського духового оркестру (керівник Мосендз П.А.) і народний хор «Батьківська нива» (керівник Дроздов П., концертмейстер Вітенко Б.П ). Потім відбулися змагання між вищими навчальними закладами міста та усіма бажаючими в конкурсі «Канат». Юнаки показали свою силу і спритність, кращі з них були нагороджені дипломами, а I місце посіла команда нашого університету.

Як глядачі, так і учасники були задоволені святкуванням. Кожен номер виконувався під гучні оплески. Дорослі та діти могли розважатися та скуштувати досхочу святкових страв. Мабуть, саме так і має проходити останній день Масляної – гучно, весело і смачно.

Краснощок Анастасія, голова інформаційного комітету студентської ради