ENG | УКР |

Свято поезії єднає факультети

 

23 квітня – Всесвітній день книги та авторського права. Книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з’єднує різні цивілізації у часі і просторі.

У зв’язку з цим на факультеті ветеринарної медицини відбувся цікавий захід, метою якого було ознайомлення студентів з кращими зразками світової поезії. Лейтмотивом зустрічі з прекрасним стали рядки поезії Ліни Костенко: «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».

Вдячними глядачами стали студенти 2-го курсу ФВМ (куратори: С.А. Власенко, М.В. Вельбівець, Ю.М. Ордін, І.М. Плахотнюк). Вони тепло сприйняли виступ бібліотекаря А. О. Бондаренко, яка розповіла про роль поетичного слова в житті людини.

Справжнім відкриттям для майбутніх ветеринарів стала поезія студента 4-го курсу екологічного факультету Віталія Лукашенка. Поет-початківець пише на різну тематику, зворушуючи своєю щирістю та проникливістю.

Доцент кафедри іноземних мов О. Д. Будугай прочитала кілька власних поезій про красу природи, материнство та кохання зі збірки «Слова – Світи».

Студенти 1-го курсу ФПЛ Інесса Гуленчин та Андрій Коваленко виразно прочитали власні художні переклади віршів класиків англійської літератури українською мовою. Вони показали, що цей вид літературної діяльності є дуже важливим, оскільки дає змогу нам, українцям пізнавати красу творів іншомовних митців.

 

Бондаренко А.О., зав. відділом бібліотеки