Театр – це мистецтво відображати життя

Театр уже не одне тисячоліття багатопланово впливає на особистість. От і студенти 3-го курсу, 2-го року скороченого терміну навчання та магістранти 1-го року біолого-технологічного факультету, попри насичене навчальним процесом студентське життя, долучились до великого і прекрасного, до того, що дає поживу розуму і почуттям.

Вони разом з викладачами кафедри технології виробництва молока і м’яса ‒ наставником курсів (доц. Т.А. Донченко) та наставниками груп (доц. О.В. Борщ, О.А. Пацеля, Л.Т. Косіор, Л.В. Пірова, ас. О.О. Борщ) ‒ відвідали Київський обласний музично-драматичний театр ім П.К. Саксаганського, де переглянули виставу «Дуже проста історія».

Історія представлена акторами на сцені й справді дуже проста, але дуже близька й хвилююча для молоді, бо вона про кохання й людські стосунки. А високомайстерна, емоційна гра акторів  подарувала нам дві години приємних емоцій та неймовірні враження. Щиро дякуємо акторам за подарований нам чудовий настрій та прекрасний вечір!

Ширант Надія, студентка 2-го року скороченого терміну навчання БТФ