Тематична виставка «Гарантії забезпечення прав людини та правові проблеми протидії корупції в Україні в умовах Євроінтеграції»

6 грудня на факультеті права та лінгвістики відбувся круглий стіл на тему: «Гарантії забезпечення прав людини та правові проблеми протидії корупції в Україні в умовах Євроінтеграції», до якого відділ наукової бібліотеки долучився своїм інформаційним сегментом у вигляді однойменної виставки літератури.

Матеріал був підібраний відповідно до широкого кола актуальних правових проблем, які розглядалися в робочих секціях, а саме: історико-теоретичні та філософські проблеми права; конституційні та міжнародно-правові проблеми законодавства; проблеми цивільного, господарського права та процесу; проблеми кримінального права, кримінології та кримінального процесу; проблеми адміністративного права та процесу; актуальні проблеми боротьби з корупцією в Україні; забезпечення прав людини та інші галузі права.

Були представлені роботи науковців університету. Виставка викликала велику зацікавленість у колег і гостей заходу.