ENG | УКР |

Традиційний обласний фестиваль «Пісні, обпалені війною» ... І знову ми переможці!

 

На Білоцерківщині вже стало традиційним проводити Обласний (міськрайонний) фестиваль «Пісні, обпалені війною», присвячений річницям виведення військ з Афганістану та вшанування воїнів АТО.
Цьогоріч конкурс було вирішено провести у нашому місті у актовій залі Білоцерківської районної державної адміністрації.
На заході було людно – глядачів та конкурсантів із Білоцерківщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини та Хмельниччини, було не перелічити!
Конкурсанти змагались у номінаціях: авторська патріотична пісня, відома чи маловідома патріотична пісня, авторська поезія та поетичне слово українських поетів.
Білоцерківщину представляли як співаки, так і майстри художнього слова. Саме останніх представляв наш колега – доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С. Загаєвського Василь Петрович Лясота.
У властивій йому манері прозвучав вірш-реквієм «Материнська сповідь». Глядацька зала завмерла, слухаючи «серце» та душевний біль української матері …
 
«…Хто поверне синів яснооких
У хатину в зелених гаях
Чи пройдуться у дубах високих?
Навіки у серці і рідних краях…»
 
Авторитетне журі було одностайним – визнати поетичний твір «Материнська сповідь» кращим, а його автора професора Василя Лясоти – переможцем у номінації «Авторська поезія».
Бажаємо успіхів професору Василю Лясоті в усіх людських іпостасях!

 

Наталія Букалова, доцент