Тренінг для науковців агробіотехнологічного факультету «Google Scholar. Реєстрація та редагування профілю»

В усьому світі оцінка якості та ефективності наукової діяльності вимірюється кількістю цитувань наукових публікацій. Для того, щоб зробити дослідницьку роботу відкритою і доступною створені наукометричні бази даних. Однією з таких баз є Google Scholar, яка передбачає самостійну реєстрацію профілю вченого та його подальше редагування. 30 листопада інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки провів тренінг для викладачів агробіотехнологічного факультету, під час якого присутні задавали багато запитань на які отримали компетентні відповіді й рекомендації. Зав. відділу Ковтун А.П. наголосила на необхідності періодично переглядати свої профілі, редагувати метадані робіт, вилучати чужі статті, що потрапили у профіль випадково.

Ковтун А.П., зав. інформаційно-бібліографічного відділу